ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2725/99, του καταστατικού και των κανονισμών της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων, ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΥΜΕ τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ νομού Σάμου για την περίοδο 2017- 2018. Σκοπός του Τουρνουά είναι η προσαρμογή των νεαρών αθλητών σε αγωνιστικές συνθήκες, με αμοιβαίο σεβασμό των αντιπάλων, με καλλιέργεια της συνεργασίας και της...

READ MORE

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2725/99, του καταστατικού και των κανονισμών της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων, ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΥΜΕ τουρνουά ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ νομού Σάμου για την περίοδο 2017- 2018. Σκοπός του Τουρνουά είναι η προσαρμογή των νεαρών αθλητών σε αγωνιστικές συνθήκες, με αμοιβαίο σεβασμό των αντιπάλων, με καλλιέργεια της συνεργασίας και της...

READ MORE
Πρόγραμμα ανδρών 2017-2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ   04/11/17 ΣΘΕ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 41-87 ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  20 – 0 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   ΤΕΛ. (71-66) ΠΑΡ.(61-61) ΑΘΛΕΩΝ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 56-66   2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ   11/11/17 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ——– ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  55-60 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ  59-53 ΑΘΛΕΩΝ ΣΘΕ  63-43     3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ   18/11/17 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ...

READ MORE
Πρωτάθλημα κορασίδων 2η αγωνιστική

ΑΕΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 72-22 (17-02, 29-06, 47-10, 72-22) Αθλέων:  Παπαπαναγιώτου 2, Κρητικού 26(1), Σπανού, Ρουμπάτη, Πέτρου, Χατζηκωνσταντή 30(4), Φωτάκη 4, Καραθανάση Μ. 4, Κουκουσά, Καραθανάση Β., Καραθανάση Κ. 6. Πολυκράτης: Ορφανίδη, Χριστοφή, Χατζή, Κουτσουρά 2, Τζερέτα 2, Ηλιού 4, Παυλίδη 12, Φουντουλάκου 2,...

READ MORE
Πρωτάθλημα Εφήβων 5η αγωνιστική

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 53-58 (20-16, 34-31, 44-38, 53-58) Κούρος: Κότσι, Φιλιππής Ζ. 2, Φιλιππής Θ. 4, Τζανής 16(1), Τσαχιρίδης 26, Αξιώτης Π. 2, Αξιώτης Περ. 3. Πολυκράτης: (Βογιατζής) Τσιτσινάκης Μ., Ελευθεριάδης Π., Ελευθεριάδης Μ. 22, Τσιτσινάκης Δ. 4, Γρύλλης, Αλεξανδρόπουλος 10, Φαρμακιώτης, Καραλέξης 5, Κάσδαγλης...

READ MORE
Πρωτάθλημα Ανδρών 6η αγωνιστική

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 55-47 (10-12, 27-25, 39-31, 55-47) Κούρος: Κωνσταντίνου, Ατζαμόγλου, Τζανής, Σταθακιός 35(6), Γιάννου 3, Μιχέλης, Τσαχιρίδης 8(1), Παλαιγεωργίου Η. 2, Παλαιγεωργίου Γ. 2, Μαγαλιός 3(1). Αναγέννηση: Χατζάρας, Παναγιώτου 7(1), Πετρίδης 6, Τσώκος 14(1), Κουτζάς 8(1), Βουγαζιανός 5, Πολυχρονιάδης 2, Νεστορόπουλος 1, Παναγιωτακόπουλος, Παναγιωτίδης 4, Σαπουνάς, Μοσχονάς. ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – Σ.Θ.Ε. 88-39 (31-09,...

READ MORE
Πρωτάθλημα ανδρών 5η αγωνιστική

  ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ – ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 53-48 (11-11, 31-27, 44-32, 53-48) Καρλόβασι  Τσούλης,  Καραβασίλης 8(1), Παπαδάκης 5(1),  Καρνιαβούρας 6(2), Τσιτσιρής,  Κιάσσος 5, Ανδρίκου 2, Πανούσος 6, Τσιτλακίδης, Καραδήσογλου 8, Γκιώσης, Γεροντής 13. Κούρος  Τζανής 2, Σταθακιός 21(4), Γιάννου 8, Μιχέλης, Τσαχιρίδης 10,  Βεζύρης, Κουσκούσης 1, Παλαιγεωργίου 4. Ο αγώνας Σ.Θ.Ε. – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ αναβλήθηκε λόγω...

READ MORE
Πρωτάθλημα ανδρών 4η αγωνιστική Εξ’ αναβολής

  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 64-60 στην παράταση. Κανονικός αγώνας 55-55. (18-19, 25-36, 49-43, 55-55, 64-60) Ίκαρος  Παππάλας 1,  Πετσάκος, Καρράς 7(1),  Κυπραίος 5, Παπάλας Π.  Λαμπρόπουλος 10, Καραπέτης 2, Πούλος 9, Τέσκος 17(2),  Μαυρογιώργης 13. Αναγέννηση Παναγιώτου 1,  Πετρίδης 3, Τσιβεριώτης Δ.  Τσολακάκης 13, Βουγαζιανός 16(2), Πολυχρονιάδης 9, Μοσχονάς,  Τσώκος 12(2), Παναγιωτίδης 4,  ...

READ MORE
Πρωτάθλημα παίδων 5η αγωνιστική

  ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 79-39 (18-15, 32-32, 55-37, 79-39) Αναγέννηση (Μαραθοκαμπίτης) Χρυσάκης 9(1), Ρώση 6, Μαραθοκαμπίτης 4, Μούσης 5, Τσιβεριώτης 23(1), Βακιάρος 4, Κολλάρας 4,  Τσώνης 6, Μιχαηλίδης 6, Βασιλείου 6. Καρλόβασι Τσακουμάγκος,  Μακρογιάννης, Μάνος, Κάρλας 6(2), Τζόγιας,  Κατσιαούνης,  Μαργαρώνης, Διακοσταμάτης, Αλεξάνδρου 15(1), Παππάς 16(2), Χαρμπής 2, Τσολάκης. ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕΣΣ ΑΘΛΕΩΝ...

READ MORE
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – Σ.Θ.Ε 68 – 44

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – Σ.Θ.Ε 68 – 44 ( 14-15, 35-20, 51-39, 68-44) ΚΟΥΡΟΣ: ΝΙΤΟΔΑΣ 7(1), ΤΖΑΝΗΣ 6(1), ΣΤΑΘΑΚΙΟΣ 15(2), ΓΙΑΝΝΟΥ, ΜΙΧΕΛΗΣ 10, ΤΣΑΧΙΡΙΔΗΣ 9, ΒΕΖΥΡΗΣ, ΑΤΖΑΜΟΓΛΟΥ, ΚΟΥΣΚΟΥΣΗΣ 7, ΠΑΛΑΙΓΕΩΡΓΙΟΥ 10, ΜΑΓΑΛΙΟΣ 4. ΣΘΕ: ΒΙΔΑΚΗΣ, ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 9, ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ 11, ΖΛΑΤΙΝΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ 2, ΤΣΙΤΣΕΚΛΗΣ, ΚΑΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ 5(1), ΣΑΚΚΑΣ 10(2). ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΒΑΡΔΙΚΟΣ Α. –...

READ MORE