Με ήττα ξεκίνησε η Αναγέννηση στη β΄φάση Πανελληνίου Εφήβων, σήμερα ρίχνονται στη μάχη οι νεανίδες του Αθλέων


Δ’ Όμιλος (Αθήνα, Μιχ. Μουρούτσος)

Παρασκευή 15 Απριλίου

Ηράκλειο-Αναγέννηση 89-35

Διαιτητές: Λεβεντάκος-Μαυρέλης

Δεκάλεπτα: 19-8, 25-9, 21-11, 24-7

Ηράκλειο (Πετράκης): Βογιατζάκης, Αλατζάκης 4, Τσαγκαράκης 5, Μηλαθιανάκης 6, Μαρκάκης 14, Λαμπράκης 10, Κατσούρι 4, Γενιτσαρίδης 18, Κανατάκης 6, Σαραντουλάκης 9, Κουγιουμτζής 9, Μουτάφης 4

Αναγέννηση Σάμου (Μαραθοκαμπίτης): Κουτζάς, Βαλαμώντης, Θεοδώρου, Παπαγεωργίου 11, Γιαννάκης 4, Σκάλκος, Σαπουνάς 8, Μαρίνης, Καραγεωργίου, Κουκούλης 2, Δημητράκος, Μαραθοκαμπίτης 10

Ιάλυσος-Φανάρια Νάξου 66-55

Διαιτητές: Τεφτίκης-Αδαμόπουλος

Δεκάλεπτα: 10-11, 32-27, 50-46, 66-55

Ιάλυσος (Γρεμμενάς): Ντογκούς 9, Φυλτζανίδης 8, Τελώνης 13, Λιάμης, Συκόφυλλος 13, Βόνια 6, Πίτσης 2, Σαράντης, Τσουβάλης, Τσακίρης 13, Μπόζιτς 2, Ριζόπουλος

Φανάρια Νάξου (Βερβαινιώτης): Σεϊντίνι 9, Χιλάι 16, Ροδέ, Λιανόπουλος 3, Φραγκίσκος, Δοκλής 17, Κούρτης 10, Γκιόργκα, Παπανικολάου, Μανδηλαράς, Τριαντάφυλος, Βερώνης

Η συνέχεια και οι διαιτητές

Σάββατο 16 Απριλίου

12.30 Αναγέννηση-Ιάλυσος Ναστούλης-Πετράκης Ιωάν.

14.30 Φανάρια Νάξου-Ηράκλειο Τηγάνης-Μπιστιντζάνος

Κυριακή 17 Απριλίου

12.30 Αναγέννηση-Φανάρια Νάξου Κοντογιάννης-Σπυρλιδάκης

14.30 Ιαλυσος-Ηράκλειο Καλογριάς-Παπαγεωργίου Δ.

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

Δ’ Όμιλος (Αθήνα, Εθν. Αντιστάσεως)

Παρασκευή 15 Απριλίου

Ιπποκράτης-ΟΑ Χανίων 47-44

Διαιτητές: Λαζόγκα-Περδετζόγλου

Δεκάλεπτα: 4-8, 15-7, 18-12, 10-17

Ιπποκράτης Κω (Αργυρίου): Γκοτζάι 14, Καλάβια, Ντερβίση, Κιλιμάτου, Κιαπόκα 11, Κουντουριώτη 7, Ψαρού 13, Μιλίκοβιτς 2

ΟΑ Χανίων (Δημητρουλάκη): Αργυρουπούλου 18, Παπαδάκη Ε. 9, Ξανθουδάκη, Λουπασάκη, Λαγωνικάκη 2, Κωνσταντουδάκη, Σκεμπέ, Παπαδάκη 15, Πολυανίδη, Παπαδάκη Α., Παπαγιαννάκη, Μπολιώτη

Η συνέχεια και οι διαιτητές

Σάββατο 16 Απριλίου

16:00 ΟΑ Χανίων-ΑΕΣ Σάμου Ο Αθλέων Παπαδόπουλος Ανδ.-Τσαούση

Κυριακή 17 Απριλίου

12.00 ΑΕΣ Σάμου Ο Αθλέων-Ιπποκράτης Ραπτογιάννης-Αυγουστόγλου