ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Πρόγραμμα κορασίδων 2018-2019

Πρόγραμμα κορασίδων 2018-2019 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ (Διεξήχθη) ΑΘΛΕΩΝ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ (Διεξήχθη) ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (Διεξήχθη) ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ (Διεξήχθη) ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ (Διεξήχθη) ΑΘΛΕΩΝ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ (Διεξήχθη) ΑΘΛΕΩΝ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 10/11/18 15:45 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ      13/11/18  16:30     ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    24/11/18 15:00 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    25/11/18 ...

READ MORE

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Πρωτάθλημα Εφήβων Α’ όμιλος ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 46-48 (12-17,10-07,07-10,16-14) ΚΟΥΡΟΣ: Κότσι, Αξιώτης, Φιλιππής Ζ. 8(2), Αξιώτης Π., Βασιλείου 11(1), Καρμίρης 1, Κονταξής, Τσαχιρίδης 26(1), Φιλιππής Θ. ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ: Κατσιαούνης, Τσολάκης, Τσούλης 20(1), Στεφάνου, Αλεξάνδρου 11(1), Παππάς 15, Χαρμπής, Καλβίνος...

READ MORE
Πρόγραμμα ανδρών 2018-2019

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ  10 /11/18 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   12:00 ΑΘΛΕΩΝ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ          20:00 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΘΕ Δευτέρα 12/11/18  21:30 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΡΕΠΟ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ  17/11/18 ΣΘΕ ΑΘΛΕΩΝ 20:00 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 18/11/18  13:00 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ   18/11/18  11:30 ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΡΕΠΟ     3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ   01/12/18 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 11:30...

READ MORE
Πρόγραμμα νεανίδων Α’ όμιλος

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β 13/10/2018 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 0-20 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΡΕΠΟ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 04/11/18 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΠΟ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 15:00 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 18/11/18 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 13:00 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΡΕΠΟ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ...

READ MORE
Πρόγραμμα εφήβων Α’ όμιλος

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 27/10/2018 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΡΕΠΟ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 18:00 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 03/11/18 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 18:00 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΕΠΟ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 24/11/18 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 18:00 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΡΕΠΟ 4Η...

READ MORE
τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2725/99, του καταστατικού και των κανονισμών της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων, ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΥΜΕ τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ νομού Σάμου για την περίοδο 2017- 2018. Σκοπός του Τουρνουά είναι η προσαρμογή των νεαρών αθλητών σε αγωνιστικές συνθήκες, με αμοιβαίο σεβασμό των αντιπάλων, με καλλιέργεια της συνεργασίας και της...

READ MORE
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2725/99, του καταστατικού και των κανονισμών της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων, ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΥΜΕ τουρνουά ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ νομού Σάμου για την περίοδο 2017- 2018. Σκοπός του Τουρνουά είναι η προσαρμογή των νεαρών αθλητών σε αγωνιστικές συνθήκες, με αμοιβαίο σεβασμό των αντιπάλων, με καλλιέργεια της συνεργασίας και της...

READ MORE
Πρόγραμμα ανδρών 2017-2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ   04/11/17 ΣΘΕ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 41-87 ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  20 – 0 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   ΤΕΛ. (71-66) ΠΑΡ.(61-61) ΑΘΛΕΩΝ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 56-66   2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ   11/11/17 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ——– ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  55-60 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ  59-53 ΑΘΛΕΩΝ ΣΘΕ  63-43     3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ   18/11/17 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ...

READ MORE
Πρωτάθλημα κορασίδων 2η αγωνιστική

ΑΕΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 72-22 (17-02, 29-06, 47-10, 72-22) Αθλέων:  Παπαπαναγιώτου 2, Κρητικού 26(1), Σπανού, Ρουμπάτη, Πέτρου, Χατζηκωνσταντή 30(4), Φωτάκη 4, Καραθανάση Μ. 4, Κουκουσά, Καραθανάση Β., Καραθανάση Κ. 6. Πολυκράτης: Ορφανίδη, Χριστοφή, Χατζή, Κουτσουρά 2, Τζερέτα 2, Ηλιού 4, Παυλίδη 12, Φουντουλάκου 2,...

READ MORE
Πρωτάθλημα Εφήβων 5η αγωνιστική

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 53-58 (20-16, 34-31, 44-38, 53-58) Κούρος: Κότσι, Φιλιππής Ζ. 2, Φιλιππής Θ. 4, Τζανής 16(1), Τσαχιρίδης 26, Αξιώτης Π. 2, Αξιώτης Περ. 3. Πολυκράτης: (Βογιατζής) Τσιτσινάκης Μ., Ελευθεριάδης Π., Ελευθεριάδης Μ. 22, Τσιτσινάκης Δ. 4, Γρύλλης, Αλεξανδρόπουλος 10, Φαρμακιώτης, Καραλέξης 5, Κάσδαγλης...

READ MORE