ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Πρόγραμμα ανδρών 2019-2020

Πρόγραμμα ανδρών 2019-2020 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  02-03/11/19                       ΑΣ ΠΡΑΜΝΟΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ  68-50 ΣΘΕ ΑΘΛΕΩΝ            57-61 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ   69-66 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ      48-57   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 09-10/11/19 ΑΘΛΕΩΝ ΑΣ ΠΡΑΜΝΟΣ          10/11/19 12:00 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  ΣΘΕ                          91-36 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 45-50 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ        51-46    ...

READ MORE

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2020 ( Α’ ΟΜΙΛΟΣ )     1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  20/10/19 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ     79-36 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ          55-44 ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ ΡΕΠΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  10/11/19 ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ    31-56 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ            23-66 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ 3η...

READ MORE
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ)

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος εφήβων έχει ως εξής: Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 13/10/2019 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 16:00 ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 11:00 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 03/11/19 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 41-58 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ 88-43           3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ...

READ MORE
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ (ΒΙΝΤΕΟ ΤΕΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ)

Το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Απριλίου 2019 διεξήχθη στο κλειστό δημοτικό γυμναστήριο Σάμου η τελική φάση για την ανάδειξη του πρωταθλητή παίδων για την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο ή αλλιώς το final four. Στον πρώτο ημιτελικό αγώνα ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ η γηπεδούχος ομάδα δεν δυσκολεύθηκε να εξασφαλίσει το πρώτο εισιτήριο για το...

READ MORE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018 – 2019 «NEO»

...

READ MORE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 2018 – 2019

...

READ MORE
Μεγάλος Τελικός

Μεγάλος Τελικός ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 86 – 49 ( 17-20, 24-14, 22-06, 20-06 ) ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: Χρυσάκης 2, Χατζηροδίτης, Πετρίδης 11, Αλεξανδρόπουλος 11(1), Τσιβεριώτης Αντ. 2, Μαραθοκαμπίτης 1, Τσιβεριώτης Δ. 25(1), Λιάπης 10(1), Κολλάρος 4, Ρώση 4, Σαπουνάς 14(1), Μούσης 2. ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ: Κότσι, Φράγκος, Καρμίρης 7, Φιλιππής Ζ., Γιαννικάκης 3(1), Κονταξής, Τσαχιρίδης...

READ MORE
Μικρός Τελικός

Μικρός Τελικός ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 57 – 46 ( 19-14, 15-08, 16-18, 07-07 ) ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ: Κούβαρης 7, Πόρης 8(1), Γραμμένος 2, Βαγιανός 3(1), Κατσανός 2, Κατέχης 23(4),  Καράφτης 12, Ρούστας. ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ: Μάνος, Κάρλας 5, Μαρμαράς Στ. 2, Τσούλης 13, Τσολάκης 3(1), Αλεξάνδρου 14, Μαρμαράς Δ. 3, Χατζηνικήτας, Χαρμπής, Παππάς 6(1), Κουκουβλής,...

READ MORE
Αποτελέσματα ημιτελικών αγώνων final four εφήβων (Β’)

Β’ ημιτελικός ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 84 – 46 (28-16, 26-11, 26-08, 04-11)...

READ MORE
Αποτελέσματα ημιτελικών αγώνων final four εφήβων (Α’)

Α’ ημιτελικός: ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 46 – 54 ( 09-12, 10-16, 15-14, 12-12). ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ: Κούβαρης 10(1), Τσιμπίδης 4, Πόρης 2, Γραμμένος 10, Βαγιανός, Κατσανός, Κατέχης 13, Καράφτης 7, Ρούστας. ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ: Κότσι, Φράγκος, Καρμίρης 1, Φιλιππής Ζ. 2, Γιαννικάκης 7(1), Κονταξής, Τσαχιρίδης 31(3), Φιλιππής Θ. 5, Αξιώτης, Βασιλείου 5(1), Θάνος 1, Αμπελίδης...

READ MORE