ΕΦΗΒΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ)

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος εφήβων έχει ως εξής: Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 13/10/2019 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 16:00 ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 11:00 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 03/11/19 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 41-58 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ 88-43           3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ...

READ MORE

Μεγάλος Τελικός

Μεγάλος Τελικός ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 86 – 49 ( 17-20, 24-14, 22-06, 20-06 ) ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: Χρυσάκης 2, Χατζηροδίτης, Πετρίδης 11, Αλεξανδρόπουλος 11(1), Τσιβεριώτης Αντ. 2, Μαραθοκαμπίτης 1, Τσιβεριώτης Δ. 25(1), Λιάπης 10(1), Κολλάρος 4, Ρώση 4, Σαπουνάς 14(1), Μούσης 2. ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ: Κότσι, Φράγκος, Καρμίρης 7, Φιλιππής Ζ., Γιαννικάκης 3(1), Κονταξής, Τσαχιρίδης...

READ MORE
Μικρός Τελικός

Μικρός Τελικός ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 57 – 46 ( 19-14, 15-08, 16-18, 07-07 ) ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ: Κούβαρης 7, Πόρης 8(1), Γραμμένος 2, Βαγιανός 3(1), Κατσανός 2, Κατέχης 23(4),  Καράφτης 12, Ρούστας. ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ: Μάνος, Κάρλας 5, Μαρμαράς Στ. 2, Τσούλης 13, Τσολάκης 3(1), Αλεξάνδρου 14, Μαρμαράς Δ. 3, Χατζηνικήτας, Χαρμπής, Παππάς 6(1), Κουκουβλής,...

READ MORE
Αποτελέσματα ημιτελικών αγώνων final four εφήβων (Β’)

Β’ ημιτελικός ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 84 – 46 (28-16, 26-11, 26-08, 04-11)...

READ MORE
Αποτελέσματα ημιτελικών αγώνων final four εφήβων (Α’)

Α’ ημιτελικός: ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 46 – 54 ( 09-12, 10-16, 15-14, 12-12). ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ: Κούβαρης 10(1), Τσιμπίδης 4, Πόρης 2, Γραμμένος 10, Βαγιανός, Κατσανός, Κατέχης 13, Καράφτης 7, Ρούστας. ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ: Κότσι, Φράγκος, Καρμίρης 1, Φιλιππής Ζ. 2, Γιαννικάκης 7(1), Κονταξής, Τσαχιρίδης 31(3), Φιλιππής Θ. 5, Αξιώτης, Βασιλείου 5(1), Θάνος 1, Αμπελίδης...

READ MORE
ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Πρωτάθλημα Εφήβων Α’ όμιλος ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 46-48 (12-17,10-07,07-10,16-14) ΚΟΥΡΟΣ: Κότσι, Αξιώτης, Φιλιππής Ζ. 8(2), Αξιώτης Π., Βασιλείου 11(1), Καρμίρης 1, Κονταξής, Τσαχιρίδης 26(1), Φιλιππής Θ. ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ: Κατσιαούνης, Τσολάκης, Τσούλης 20(1), Στεφάνου, Αλεξάνδρου 11(1), Παππάς 15, Χαρμπής, Καλβίνος...

READ MORE
Πρόγραμμα εφήβων Α’ όμιλος

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 27/10/2018 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΡΕΠΟ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 18:00 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 03/11/18 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 18:00 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΕΠΟ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 24/11/18 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 18:00 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΡΕΠΟ 4Η...

READ MORE
Πρωτάθλημα Εφήβων 5η αγωνιστική

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 53-58 (20-16, 34-31, 44-38, 53-58) Κούρος: Κότσι, Φιλιππής Ζ. 2, Φιλιππής Θ. 4, Τζανής 16(1), Τσαχιρίδης 26, Αξιώτης Π. 2, Αξιώτης Περ. 3. Πολυκράτης: (Βογιατζής) Τσιτσινάκης Μ., Ελευθεριάδης Π., Ελευθεριάδης Μ. 22, Τσιτσινάκης Δ. 4, Γρύλλης, Αλεξανδρόπουλος 10, Φαρμακιώτης, Καραλέξης 5, Κάσδαγλης...

READ MORE
Τροποποιημένο Πρόγραμμα εφήβων Α’ όμιλος

ΘΕΜΑ: » Τροποποιημένο Πρόγραμμα εφήβων Α’ όμιλος «.   Αξιότιμοι κύριοι σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα του Α’ ομίλου του πρωταθλήματος εφήβων για την αγωνιστική περίοδο 2017 – 2018 όπως αυτό διαμορφώθηκε μετά τις αλλαγές των πρώτων αγωνιστικών λόγω των εργασιών στο ΚΔΓ Βαθέος και σας παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ...

READ MORE
Πρωτάθλημα Εφήβων Αιγαίου

Την Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Πυθαγορείου και ώρα 19.00, ο πρωταθλητής Σάμου στους εφήβους ΑΟ Πολυκράτης,  υποδέχεται τον Αίολο Μυτιλήνης, για την 2η αγωνιστική του τουρνουά, ενώ ο νικητής του τουρνουά θα πάρει το εισιτήριο για τον Γ' Όμιλο του Πανελληνίου πρωταθλήματος εφήβων της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης (Ε.Ο.Κ.) Το πρόγραμμα του τουρνουά είναι το...

READ MORE