ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Πρόγραμμα κορασίδων 2018-2019

Πρόγραμμα κορασίδων 2018-2019 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ  28-24 ΑΘΛΕΩΝ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  50-51 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  41-37 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ  16-45 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ  08-92 ΑΘΛΕΩΝ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ  47-35 ΑΘΛΕΩΝ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ  35-23 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ      35-33   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    0-20 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    16-37 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ   20-0 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ...

READ MORE

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Πρωτάθλημα Εφήβων Α’ όμιλος ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 46-48 (12-17,10-07,07-10,16-14) ΚΟΥΡΟΣ: Κότσι, Αξιώτης, Φιλιππής Ζ. 8(2), Αξιώτης Π., Βασιλείου 11(1), Καρμίρης 1, Κονταξής, Τσαχιρίδης 26(1), Φιλιππής Θ. ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ: Κατσιαούνης, Τσολάκης, Τσούλης 20(1), Στεφάνου, Αλεξάνδρου 11(1), Παππάς 15, Χαρμπής, Καλβίνος...

READ MORE
Πρόγραμμα ανδρών 2018-2019

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ  10 /11/18 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   64-55 ΑΘΛΕΩΝ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ          32-59 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΘΕ Δευτέρα   87-31 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΡΕΠΟ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ  17/11/18 ΣΘΕ ΑΘΛΕΩΝ 41-43 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 60-75 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ  55-64 ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΡΕΠΟ     3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ   01/12/18 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 66-54 ΑΣ...

READ MORE
Πρόγραμμα νεανίδων Α’ όμιλος

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β 13/10/2018 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 0-20 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΡΕΠΟ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 04/11/18 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΠΟ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 15:00 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 18/11/18 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 13:00 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΡΕΠΟ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ...

READ MORE
Πρόγραμμα εφήβων Α’ όμιλος

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 27/10/2018 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΡΕΠΟ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 18:00 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 03/11/18 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 18:00 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΕΠΟ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΩΡΑ 24/11/18 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 18:00 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΡΕΠΟ 4Η...

READ MORE
τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2725/99, του καταστατικού και των κανονισμών της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων, ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΥΜΕ τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ νομού Σάμου για την περίοδο 2017- 2018. Σκοπός του Τουρνουά είναι η προσαρμογή των νεαρών αθλητών σε αγωνιστικές συνθήκες, με αμοιβαίο σεβασμό των αντιπάλων, με καλλιέργεια της συνεργασίας και της...

READ MORE
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2725/99, του καταστατικού και των κανονισμών της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων, ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΥΜΕ τουρνουά ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ νομού Σάμου για την περίοδο 2017- 2018. Σκοπός του Τουρνουά είναι η προσαρμογή των νεαρών αθλητών σε αγωνιστικές συνθήκες, με αμοιβαίο σεβασμό των αντιπάλων, με καλλιέργεια της συνεργασίας και της...

READ MORE
Πρόγραμμα ανδρών 2017-2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ   04/11/17 ΣΘΕ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 41-87 ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  20 – 0 ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   ΤΕΛ. (71-66) ΠΑΡ.(61-61) ΑΘΛΕΩΝ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 56-66   2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ   11/11/17 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ——– ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  55-60 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ  59-53 ΑΘΛΕΩΝ ΣΘΕ  63-43     3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ   18/11/17 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ...

READ MORE
Πρωτάθλημα κορασίδων 2η αγωνιστική

ΑΕΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 72-22 (17-02, 29-06, 47-10, 72-22) Αθλέων:  Παπαπαναγιώτου 2, Κρητικού 26(1), Σπανού, Ρουμπάτη, Πέτρου, Χατζηκωνσταντή 30(4), Φωτάκη 4, Καραθανάση Μ. 4, Κουκουσά, Καραθανάση Β., Καραθανάση Κ. 6. Πολυκράτης: Ορφανίδη, Χριστοφή, Χατζή, Κουτσουρά 2, Τζερέτα 2, Ηλιού 4, Παυλίδη 12, Φουντουλάκου 2,...

READ MORE
Πρωτάθλημα Εφήβων 5η αγωνιστική

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 53-58 (20-16, 34-31, 44-38, 53-58) Κούρος: Κότσι, Φιλιππής Ζ. 2, Φιλιππής Θ. 4, Τζανής 16(1), Τσαχιρίδης 26, Αξιώτης Π. 2, Αξιώτης Περ. 3. Πολυκράτης: (Βογιατζής) Τσιτσινάκης Μ., Ελευθεριάδης Π., Ελευθεριάδης Μ. 22, Τσιτσινάκης Δ. 4, Γρύλλης, Αλεξανδρόπουλος 10, Φαρμακιώτης, Καραλέξης 5, Κάσδαγλης...

READ MORE